ГОРЕЩО
Константин Мишев изригна след решението за централата на ДПС: Тези прекалиха! Остава да им отнемат и имената
Калин Стоянов, Искра Михайлова, Атидже Алиева-Вели и Станислав Анастасов сред официалните гости на приема на форума СРАС (СНИМКИ)
СЛЕД СРЕДНОЩНИЯ МАРАТОН! Острие на Радев: Бюджетът беше разгледан перо по перо, малко хвърча и перушина
Облаците над Демерджиев се сгъстяват! Вътрешният министър дължи отговори на ТЕЗИ ЧЕТИРИ ВЪПРОСА за лобисткия договор
Новото решение на Съда на ЕС е победа за частните болници в България
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Голям казан с рибена чорба ще задими сутринта на Никулден в центъра на Монтана. Общинският пазар и сдружението „Бабина душица” ще почерпят жителите на областния град в Северозапада с 200 порции ароматен рибен специалитет.
препоръчано
Рибата за Никулденския курбан е дарение от пазара, а вкусотията ще приготви майсторката на местните гозби Ели Лозанова. Заедно с активистите на сдружението „Бабина душица” от години Лозанова събира и съхранява рецепти на стари местни ястия.
свързани новини
ЮРУШ НАВРЪХ НИКУЛДЕН! Отварят за риболов Гребния канал в Пловдив
15013
на 05.12.2016
НЕОЧАКВАНА ВАКАНЦИЯ! В Бургас утре няма да учат заради Никулден
18193
на 05.12.2016
В област Монтана с любителски риболов се занимават около 1600 мъже, жени и деца. 67 души от региона пък са майстори на стопанския риболов и кръстосват Дунав с лодки и мрежи.
Как да изберем риба за Никулден
22772
на 03.12.2016
Преди Никулден! Скумрията в Кюстендил удари 6 лева
12831
на 02.12.2016


