ГОРЕЩО
КОННИК НА АПОКАЛИПСИСА: Нова брадва за столичния градски транспорт от Васил Терзиев
Теди Еврото е срам за България, Лора Крумова - за журналистиката
Острие на ГЕРБ срина ППДБ: Вие сте шарлатани, които няма да направите честни избори. Министър Шарков се е срещал с арестувания и осъждан Цицелков (ВИДЕО)
ТОТАЛЕН ШОК! Заплахата срещу опозорената Теодора Георгиева - пълен фарс! Любимката на Пепи Еврото станала жертва на "ало измама" - дала личните си данни на мним служител на Международния съд
Бизнес ортаци, назначени от Андрей Гюров, ще работят на държавна заплата за "честни избори". Питат служебния премиер кой му ги е предложил
ЧАС ПИК
Разкритие! Докторката на „Преди обед” била страшна палавница, вижте какъв живот води
41589
на 25.03.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Тогава тя тренира гимнастика, тенис, аеробика. Перфектната й фигура я прави кралица на красотата в родния й град Пловдив пред конкуренцията на десетки претендентки за слава. Тя е първата носителка на приза, от който пази мили спомени.
препоръчано
Телевизионната лечителка обаче не се изкушава от бързата и лесна популярност на модния подиум. Решава, че иска да бъде повече от модел и да се снима в реклами.


