ГОРЕЩО
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
Атанас Зафиров поздрави виетнамския президент То Лам за преизбирането му начело на Виетнамската комунистическа партия (СНИМКИ)
ВСИЧКИ МАСКИ ПАДНАХА! Една година издържахме с данъците си партията на Радев, докато ни беше президент
Иван Тиков е новият президент на Българската федерация по тенис, а Стефан Цветков остава почетен президент и член на УС
ЕТО КОГА! Йотова започва консултациите за служебен премиер
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Експлозии унищожиха 5 коли в Газа, принадлежащи на хора от организациите ХАМАС и "Ислямски джихад". Не се съобщава дали е имало жертви, но напоследък са налице засилващи се признаци на вътрешни размирици в Ивицата Газа между управляващата ХАМАС и по-малки екстремистки групи. Вълната от бомбени нападения е насочена към обществени сгради, служители, както и към международни организации. Смята се, че салафистките екстремисти са разгневени на ХАМАС заради арестуваните през последните седмици на около 100 техни съмишленици. Те също критикуват ХАМАС, че не прилага усърдно ислямския закон, както и заради липса на войнственост спрямо Израел.
препоръчано
Европейската версия на ChatGPT планира да достигне приходи от 1 млрд. евро
3631
преди 49 минути
Златото подмина 5100 долара за унция
6287
преди 3 часа
Студът взе жертви в САЩ, хиляди са на тъмно и студено
8013
преди 4 часа


