Разсеян Лудогорец зарадва своите преследвачи - стъпи накриво срещу Черно море

5868
на 08.12.2019

Лудогорец допусна една от малкото си грешни стъпки в шампионата през този сезон. Отборът от Разград записа второ поредно равенство в лигата, след като не успяха да победят у дома Черно море (1:1).

Селекцията на Станислав Генчев явно мислеше за предстоящата битка срещу Ференцварош от Лига Европа и това без малко да изигра много лоша шега на разградчани, пишат колегите от "Топспорт".

Гостите от Варна отново демонстрираха, че знаят добре как да се противопоставят на именития си съперник, след като водеха в резултата до 85-ата минута. Малко преди паузата преднина на "моряците" бе дал Фахд Актау. А в 51-ата попадение на Иса беше отменено поради засада.

Все пак лудогорци се пребориха за точката, след като късно попадение реализира резервата Шверчок. До края обратът можеше да бъде и пълен, но пропуски направи и Клаудиу Кешеру. Червеният цвят на картона в 91-ата минута пък видя невъздържаният Сисиньо.

Разградчани ще имат и сериозни претенции към главния съдия Георги Кабаков, който според тях не отсъди дузпа в тяхна полза в 73-ата минута, а малко след това им отмени гол.

Равенството е отлична новина за втория Левски, който при успех над Витоша утре, ще съкрати до пет точки изоставането си от осемкратните шампиони на България.

СУПЕР ИНТРИГА! Радостин Василев шокира: Синът на Теменужка Петкова е енергиен бос и медиатор между жената и дъщерята на Нотариуса! Депутатката от ГЕРБ: Лъжи! Ще се видим в съда (ВИДЕО) СУПЕР ИНТРИГА! Радостин Василев шокира: "Синът на Теменужка Петкова е енергиен бос и медиатор между жената и дъщерята на Нотариуса!" Депутатката от ГЕРБ: Лъжи! Ще се видим в съда (ВИДЕО)