ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Цъка ли "Баба Алино" 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО)
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК TV! Топ експертът инж. Ангел Попов с експертно мнение как да спрем да се избиваме по пътищата: Трагедията на "Челопешко шосе" можеше да се предотврати (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Столичният общински съветник Станислав Младенов бие аларма - задава се нова криза с чистотата заради кмета Терзиев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решава? (ВИДЕО)
СВЕТЪТ ДНЕС
Разследват премиера на Нова Зеландия! Дърпал плитките на сервитьорка!
3428
на 19.08.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
препоръчано
Премиерът на Нова Зеландия Джон Кей е подложен на разследване, във връзка със скандално отношение към сервитьорка, съобщава Фокус, цитирайки Stuff.
Сервитьорката от „Кафе Роси“ в Оуклънд Аманда Бейли е обвинила новозеландския премиер Джон Кей, че е дърпал плитката й. Собственик на кафенето е журналистката Рейчъл Глусина, която по-късно е публикувала интервю с Бейли без нейното съгласие. Премиерът Кей твърди, че няма нищо общо с интервюто, но отказва да предостави информация относно разговорите си с Глусина, която е свързана с неговата Национална партия.
Най-голямата люлка в света е в Нова Зеландия
25979
на 30.07.2015


