BG EN

Разцепление в "Левски" заради чужденец

Футбол

Разцепление в "Левски" заради чужденец

8255
на 16.09.2015
Разцепление в Левски заради чужденец
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Пристигналият през лятото от Холандия Денис Махмудов вдига напрежението в "Левски". "Меридиан Мач" твърди, че старши треньорът Стойчо Стоев си е навлякъл гнева и на футболисти, и на шефове заради игнорирането на македонеца. Както е известно, Махмудов стартира сезона като титуляр, но на непривична за него позиция. Той игра централен нападател, но без особен успех, а оттогава Стоев не разчита на него.

Проблемът е, че наставникът на "сините" е взел Денис, за да го използва като ляво крило или ляв външен полузащитник. Припомняме, че преди привличането на Линел Китамбала Стоев не спря да се оплаква, че няма флангови футболисти. Игнорирането на Махмудов, който е футболист именно за въпросната позиция и е сред най-високоплатените на "Герена", е разгневило клубното ръководство.

"Сините" шефове не са доволни от факта, че лично бившият старши треньор на Лудогорец настоява за трансфера на македонеца, а сега не го ползва дори и като резерва. Поради тази причина на Стоев е била направена и забележка. Пред някои от своите съотборници пък Махмудов е споделил, че ако ситуацията не се промени, ще пожелае трансфер през зимната пауза.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 54
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК