BG EN

Рафи затъна в кредити за апартамент

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Рафи затъна в кредити за апартамент

13007
на 30.01.2014
Рафи затъна в кредити за апартамент
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Цял апартамент реши да си подари за 21-я рожден ден първият „Х фактор” в България Рафи Бохосян, похвали се самият певец. Той обаче отрича слуховете, че е платил жилището кеш и призна, че е затънал в ипотека, за да успее да се нанесе в собствен дом. Рафи е изтеглил жилищен кредит на стойност 50 хил. евро, а останалите около 20 хиляди е платил от спестяванията си. Парите младокът натрупал от участия през последните две години, като пестил хонорарите усърдно и дори имал някой лев за обзавеждане.

препоръчано

Новият апартамент на Рафи е в престижния квартал „Лозенец” и за това въпреки, че не е голям, му е излязъл доста солено. Певецът обаче предпочитал да живее на тясно в центъра, отколко да се шири в панелка в крайните квартали.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 31
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК