Реал (Мадрид) с девета загуба за сезона в шампионата на Испания

5840
на 04.04.2019

Отборът на Реал (Мадрид) регистрира деветата си загуба от началото на сезона във футболния шампионат на Испания.

WINBET – Ултра завишени коефициенти за топ спортни събития (18+)

В двубоя си от 30-ия кръг на първенството Реал загуби като гост на Валенсия с 1:2. С голове на Даниел Вас в 5-ата и на Езекиел Гарай в 83-ата минута Валенсия поведе с 2:0. Карим Бензема върна едно попадение в 90-ата минута, но за повече избраниците на треньора Зинедин Зидан нямаха сили.

В класирането Реал е на третото място, като вече изостава с 13 точки от лидера Барселона и с пет от втория Атлетико (Мадрид).

Валенсия е на петото място, на точка зад четвъртия Хетафе.