ГОРЕЩО
Георги МАРКОВ с ЖЕЛЕЗНИ АРГУМЕНТИ пред ПИК защо Димитър Главчев единствен става за служебен премиер
САМО В ПИК TV! Разпада ли се "Промяната" във Варна? Журналистката Наталия Господинова: Цялата организация е създадена от приятелски и роднински кръгове около семейство Лорер и ресторант "Хоризонт“ (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Доц. Борислав Цеков с ТОП АНАЛИЗ: Разликата между Румен Радев и Илияна Йотова е от земята до небето. Досега нямахме президент (ВИДЕО)
МЪЛНИЯ! Полицай с шокиращи разкрития по време на делото срещу Кирил Петков - ето как му разпоредили да арестува незаконно Бойко Борисов и да му сложи белезници (СНИМКА)
САМО В ПИК! Спипаха Софиянски да гази законите насред "Витошка"! Сватът на Божков на консултация в адвокатска кантора (СНИМКИ)
Турчинът е бивш приятел на една от жертвите
Две българки са убити в пекарна в квартал „Нойкьолн” в Берлин, съобщи вестник „Берлинер куриер”. Според данните на полицията, извършителят от турски произход е бившият приятел на едната от жертвите. Кървавата драма се е разиграла в сряда сутринта в малка пекарна в германската столица, в която са се намирали две българки, сестри, на 38 и 33 години и 16-годишната дъщеря на едната от жените. Бившият приятел на едната от жените, който е турчин, е нахлул въоръжен и е открил стрелба. Първо е застрелял бившата си приятелка, а след това и нейната сестра. Едната от българките е загинала на място, а другата е починала малко по-късно в болница. Извършителят е задържан. 16-годишната дъщеря на едната от жертвите е в състояние на тежък шок. От полицията смятат, че мотивът за престъплението е ревност.препоръчано


