ГОРЕЩО
Калин Стоянов ЗАНУЛИ Никито Денков за глупостите, които издрънка: Жалка картинка!
ТАНТО ЗА КУКУРИГУ: Вижте какъв пост е бил предложен на Гюров срещу чистката в МВР
ВСИЧКО ПОД НОЖА! Проф. Близнашки разкри ПОДМОЛНАТА ТАКТИКА на служебната власт и каза кой ще е ФАЛШИВИЯТ ГЕРОЙ след новите избори
ЗАД КУЛИСИТЕ! Ген. Атанасов разкри дали е провел "мъжки разговор" с Асен Василев: Когато се правят наденици и се редят листи, най-добре е да не надничаме вътре
ГОРЕЩО В ПИК: Крият нов пожар в кърватата хижа "Петрохан"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Руската полиция разкри кражба на диаманти за рекордните 3 млн. долара, съобщават световните агенции, цитирани от Нова телевизия.
препоръчано
Ударът е бил направен от жена, която е била служител на най-големия производител на необработени диаманти в света.
Стойността на откраднатите скъпоценни камъни е около 3 млн. долара. У жената били открити още 2,5 млн. долара в брой.
Служителката на „Алроса” имала двама мъже помагачи, като единият отговарял за продажбата на откраднатата стока. От руската компания не казват по какъв начин жената изнасяла скъпоценните камъни.
Канада и скандинавските държави ще работят за колективна отбрана
5161
преди 1 часа
Десетки ранени, сред които 5 деца, при удар между два трамвая в Москва (СНИМКИ)
10147
преди 10 часа
"Вървете на май**та си": От Кремъл изгонили пратеници на Макрон
16290
преди 12 часа


