BG EN

РЕШЕНИЕ! КЗК спря важна обществена поръчка

Икономика

РЕШЕНИЕ! КЗК спря важна обществена поръчка

12421
на 28.07.2018
РЕШЕНИЕ! КЗК спря важна обществена поръчка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Комисията за защита на конкуренцията (КЗК) спря поръчката за закупуването на нови трамваи, които трябваше да заменят сегашните, движещи се по линия №5, каза за БГНЕС общинският съветник в СОС Симеон Славчев.

препоръчано

„Причината за становището е допусната техническа грешка. В документите си фирмата на два реда е поставила цената си, а не на един. На пръв поглед изглежда дребна грешка, но това е законът“, обясни Славчев.

Той допълни, че в този момент спирането на поръчката не е фатално, защото ремонтът на релсовото трасе на трамвай №5 още не е започнало и това няма да доведе до объркване в плановете.

Сега трябва да се отстрани техническата грешка, което по думите на общинския съветник няма да отнеме много време.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! Пеевски: България трябва да е социална държава и да помага на хората. Сега цялата отговорност е на коалиция Сорос (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! Пеевски: България трябва да е социална държава и да помага на хората. Сега цялата отговорност е на коалиция "Сорос" (ВИДЕО)
ново
Днес: 59
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК