ГОРЕЩО
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"А" група ще е с 10 отбора през сезон 2015/2016, като от нея ще липсват неполучилите лиценз ЦСКА и Локомотив (София), стана ясно днес.
Жребият за първенството ще се тегли в понеделник, а утре от футболния съюз би трябвало да обявят началния час на събитието.
Така със сигурност ще отпадне и разделението на първа и втора шестица. В новия формат се предвижда тимовете да играят по 4 пъти едни срещу други в 36 кръга.
препоръчано
В началото на седмицата от Лицензионната комисия обявиха отборите, които имат лиценз за участие в елита и това са Лудогорец, Берое, Литекс, „Ботев“ (Пловдив), „Левски“, Черно море, Славия, Локомотив (Пловдив), Монтана и Пирин (Благоевград).
Спортал
ЕПИДЕМИЯ! Още един тир скъса мантинела, избра си АМ "Марица"
27826
преди 3 часа
ТОТАЛЕН ХАОС в ДБ и ПП заради Гюров, тик-ток героят Кандев също ги разделя
47691
преди 4 часа


