BG EN

"Ритон" поема към Близкия Изток за 3-ти март! Глезят Катя в 6-звезден хотел в Катар

ГАЛЕРИЯ ШОУ

"Ритон" поема към Близкия Изток за 3-ти март! Глезят Катя в 6-звезден хотел в Катар

32207
на 21.02.2017
Ритон поема към Близкия Изток за 3-ти март! Глезят Катя в 6-звезден хотел в Катар
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Европейското турне, с което "Ритон" възнамеряваше да чества своята 40-годишнина като дует, претърпя неочакван завой. След успешните концерти в Германия в края на февруари, Катя и Здравко са получили покана да участват в тържествата в чест на Националния празник на България 3 март в Катар.

препоръчано

Българската общност в сочената за най-богатата страна в света ще се събере на 1 март, а домакин на концерта на „Ритон” ще бъде в градината на шестзвездния "Хаят" в Доха - един от най-скъпите и луксозни хотели в емирството. 

Сред публиката се очаква да присъстват и влиятелни персони от политическия и светски елит на Катар, гости на посланика ни в емирството Метин Казак.

Визитата в емирството ще бъде първа за Катя и Здравко. Досега дуетът е имал два концерта само в една страна от арабския свят – Сирия.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 70
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК