ГОРЕЩО
Депутатите от ДПС-НОВО НАЧАЛО посрещнаха младежи от Търговище в Музея на Сглобката (СНИМКИ)
САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО)
ШОКИРАЩО! Ето я историята на 8-годишния Леон, живял с „лама“ Калушев в хижата на ужасите "Петрохан"
Гинекологът д-р Венелин Иванов и съпругата му са задържани за 24 часа
СКАНДАЛЪТ НАБИРА СКОРОСТ! Убитите на Петрохан имали къща и на морето в Испания - ходил ли е там Васил Терзиев?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лекари от цялата страна ще обсъждат днес действията си за общоевропейския ден на лекарски протести, насрочен за 15 май. Медиците откриха днес във Варна 60-тия извънреден събор на Българския лекарски съюз, на който организацията ще отчете дейността си за 2013 година, съобщи "Дарик".
препоръчано
Едната точка от исканията на лекарите е възможността медиците да работят на повече от един договор със Здравната каса. На тридневния събор ще бъде изслушан доклад, представен от комисията, която отговаря за изграждането на Дом на лекаря.


