BG EN

Румен Петков: Военната намеса в Сирия е несериозна

ЧАС ПИК

Румен Петков: Военната намеса в Сирия е несериозна

3791
на 30.08.2013
Румен Петков: Военната намеса в Сирия е несериозна
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Военната намеса в Сирия е несериозна и приоритетна за САЩ и Франция. Напълно е възможно Сирия да се превърне в следващия Ирак или Афганистан. Това каза бившият вътрешен министър Румен Петков, съобщава агенция „Фокус“.

препоръчано

„Трябва да сме наясно, че международната общност далеч няма еднозначна позиция. Няма коалиция, каквато имаше за Ирак, независимо от това, че и за Ирак нямаше никакви формални доказателства. Липсва единна позиция, каквато имаше и относно процесите в Египет. Решението на съвета при премиера за изчакване на позицията на съвета за сигурност, за изчакване на стратегическите действия на ключовите държави и за изчакване на анализа на експертите е изключително разумно”, коментира още Петков.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 22 декември: Телецът да се готви за данъци, изненади и път за Скорпиона САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 22 декември: Телецът да се готви за данъци, изненади и път за Скорпиона
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК