ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Златка Райкова, която почива на Малдивите с приятеля си Карен призна, че трудно е продължила напред след краха на връзката с Благой Георгиев.
Тя беше категорична, че е й коствало адски много да го зачеркне, но днес е много щастлива с новия мъж до себе си, когото ще дари с дете. Полът на бебето ще се разбере след седмица, както днес е модерно със специално събитие, което Райкова ще покаже в Инстаграм.
Иначе тя ще ражда секцио и вече е набелязала имета за момчета и момичета. Според Хотнюз второто дете на плеймейтката ще бъде момиче.
Златка сподели, че е забременяла на втория месец от връзката на Карен. Русото изкушение не пропусна да отбележи, че всеки ден са правили опит, докато не види две чертички.
Плеймейтката не спира да хвали Карен: "Той е добър човек с много мъжки качества, които на мъжете в България липсва и според тях са срамни. Най-важното е да си мъж без комплекс. Да признаваш качествата на другите, да помагаш, а не да унижаваш - това е той в най-кратко определение".
Райкова не пропусна да ухапе Георгиев-старши, който не помагал за отглеждането на сина си, затова се надява сега арменецът да се включва, макар че не държи той да сменя пелените. Плеймейтката се надява да има и бавачка.


