ГОРЕЩО
НА ПРАГА НА ВОЙНА: Ще позволи ли Борисов самозабравилите се агресивни хищници от ППДБ да го довършат?
СМУТ НА Д2: Военно-полицейският екипаж на Радев е в тотален стрес. Не е лошо за Нова година чичко Румен да си отпочине в някоя резиденция на Ердоган - като царска особа. Плащаме ние, българите
ГЪРМИ СКАНДАЛ: ПП поиска сваляне охраната на Борисов в деня, в който пуснаха Сретен Йосич от затвора
ГОЛЯМ РЕЗИЛ: Развяха КАТО ПРАНИ ГАЩИ срамотиите на Асен Василев и ПП в национален ефир (СНИМКИ)
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията в Русе задържа двама младежи, пребили до смърт 90-годишен мъж, съобщиха от областната дирекция на МВР.
препоръчано
Тримата нападатели нахлули в дома на дядото в русенския квартал "Здравец" под претекст, че искат вода. Доверчивият старец ги пуснал вътре, а те се нахвърлили да го бият. След като взели сумата от 15 лв., си тръгнали.
Възрастният мъж бил откаран в русенската болница в тежко състояние, където няколко дни по-късно починал. Експертизата е показала, че смъртта е причинена от нанесения побой.
При разследването полицаите установили двамата извършители, които са арестувани.
Мъж преби съпругата си в Разградско
17073
преди 16 часа
Шофьор рецидивист отказа проба за дрога, а колата му се оказа с подменен номер
12857
преди 19 часа


