ГОРЕЩО
42 ГОДИНИ ЗАЕДНО! Кристина Белчева с РАЗТЪРСВАЩА ИЗПОВЕД за последните дни на Мишо Белчев: Каза ми "Усещам смъртта! Няма да тъгуваш“
ПСИХОЛОГ: "Децата садисти" ПОНИКНАХА, докато се радвахме за ловците на педофили
ГОРЕЩА ИНТРИГА: Десните скочиха на Асен Василев - предлагал Андрей Гюров на Бойко зад гърба им
ПО ЧУДО БЕЗ ЖЕРТВИ: Обекти на "ЕМКО" гърмят за четвърти път, ето какви боеприпаси се произвеждат в завода
ИЗВЪНРЕДНО: Взривове в завода за боеприпаси до Трявна
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ръководителят на Министерството на извънредните ситуации на Русия Владимир Пучков обяви пред ТАСС, че страната е готова да окаже помощ на държавите от Карибския басейн, пострадали от урагана „Ирма“.
препоръчано
„Пострадалите от урагана „Ирма“ могат да разчитат на наши спасителни екипи, на техника и на извънредния ни корпус за хуманитарна реакция, стига да потърсят помощ и подкрепа в наистина много тежката ситуация“, заяви Пучков.
Междувременно от посолството на Русия в Куба обявиха, че във връзка с приближаващия острова ураган „Ирма“, са били евакуирани руски туристи от островите Кайо Коко и Кайо Санта Мария, които са разположени край крайбрежието на Куба.
свързани новини
Моджтаба Хаменей смени висшето военно ръководство на Иран
2227
преди 17 минути
ШОК! 19-годишно момиче издъхна след инжекция за отслабване
5513
преди 30 минути
Яхтата на Зукърбърг не реагирала на повикване за помощ край Аляска
8522
преди 1 часа


