ГОРЕЩО
ПОТОП! Частично бедствено положение в община Вълчи дол заради порой
СПРЕТЕ СЕ ВЕЧЕ! Мрежата завря от спекулации със смъртта на Любен Дилов-син - забъркаха и КОВИД ваксините
Откриха труп на мъж в Кърджали
ДБ СКАНДАЛНО опитва да прокара ЛГБТ пропаганда в училищата, маскира я като "езикова грамотност"
КЪРВАВ ЕКШЪН В МОНТАНА! Разбиха с брадва главата на 17-годишно момче
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Фрегатата "Адмирал Макаров" от Черноморския флот на Русия е на път за източно Средиземно море. Тя е отплавала вчера от Севастопол, за да се включи в постоянната руска ескадра край бреговете на Сирия, предаде ТАСС, цитирана от БНР.
препоръчано
Фрегатата е въоръжена с далекобойни крилати ракети "Калибър". Водоизместимостта на "Адмирал Макаров" е 4 000 тона, скоростта - 30 възела.
В сирийската война Русия вече неведнъж е изстрелвала крилати ракети "Калибър" от фрегати и подводници от Средиземно море по военни цели на сирийска територия в подкрепа на офанзивни действия на сирийската армия, отбелязва още Агенцията.
свързани новини
СиЕнЕн гърми: Руска фрегата с крилати ракети отива към Сирия след атаката на САЩ
26933
на 08.04.2017
Руската фрегата "Адмирал Григорович" е влязла в Средиземно море
17073
на 26.09.2016


