ГОРЕЩО
ВКС С ПОРЕДНО СКАНДАЛНО РЕШЕНИЕ: Намали присъдата на пиян и без книжка, убил семейство на “Тракия“
Нови ЗЛОВЕЩИ РАЗКРИТИЯ по случая "Петрохан" - убитите завели 13-годишно дете в Мексико, издирваният Калушев бил духовен водач на сектата (ВИДЕО)
Изпълзяването на пепелянките! Защо Кадиев мълчи за космическите сметки за ток, а дрънка глупости за Пеевски
ПЪРВО В ПИК! Борисов с призив към Илияна Йотова - ето какво поиска от президента (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият полицейски началник Ангел Цанков с екшън коментар как Бойко Рашков разби структурите на МВР и подготви почвата за рейнджърите от Петрохан (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Руски хуманитарен конвой се е отправил към границата с Украйна, предаде РИА Новости, цитирана от Фокус. Конвоят се състои от над 170 товарни автомобила на министерството на извънредните ситуации на Русия. В 04,00 часа местно време те са напуснали Донския спасителен център на министерството в Ростовска област и са се отправили към границата. Камионите превозват 1,8 тона хуманитарни товари, 80% от които хранителни продукти. Освен това в най-пострадалите от сраженията градове в Донецка и Луганска област ще бъдат доставени медикаменти, стоки от първа необходимост, книги и учебни пособия за учениците и студентите.
препоръчано
свързани новини
Поредният руски хуманитарен конвой премина границата с Украйна
3077
на 15.02.2015
Турското разузнаване арестува двама души за шпионаж в полза на Израел
5977
преди 6 часа
Зам.-шефът на ГРУ е простреляният в Москва генерал
27818
преди 11 часа


