ГОРЕЩО
Колтуклиева в десетката след избора на Крум Зарков: Началото на края на БСП!
Кирил Добрев превърна БСП в еднолична фирма - садистът и зоофоб Крум Зарков ще му носи куфарчето
Иван Таков на конгреса на БСП: С радикално лява платформа ще спечелим доверието на нашите избиратели
Калоян Паргов: БСП може без всеки от нас. Но България не може без БСП
ГОРЕЩО ОТ КОНГРЕСА: Издигнаха 52 социалисти за лидер на БСП, Калоян Паргов и Драго Стойнев се отказаха
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Цените на потребителските стоки в Русия са се увеличили с над 10 процента от началото на годината, показват официални статистически данни, публикувани днес, предаде Франс прес.
препоръчано
Само през седмицата от 16 до 22 декември, в която рублата силно се обезцени, цените на потребителските стоки са нараснали с 0,9 процента, в сравнение с предходната седмица, посочи руската статистическа служба Росстат.
От 1 януари тяхното покачване достигна 10,4 процента, което надвишава прогнозата от 10 процента за цялата 2014 г., направена в началото на декември от централната банка.
Източник: БТА
''Ислямска държава'' пое отговорност за терористичната атака в Исламабад
2096
преди 14 минути
Генерал Владимир Алексеев е дошъл в съзнание след опита за убийство
4445
преди 34 минути
Конфискуваха около 40 тона марихуана в Северна Македония
4821
преди 54 минути
"Тесла“ ще произвежда и роботи
6470
преди 2 часа


