Сакраменто Кингс и Везенков сложиха край на победната серия на Денвър

Баскетбол

12346
на 03.12.2023

Отборът на Сакраменто Кингс надви Денвър Нъгетс с 123:117 в мач от редовния сезон на НБА. Така "кралете" прекъснаха серията от четири победи на шампионите.

Александър Везенков записа малко над 14 минути на паркета, като той допринесе с 4 точки и 3 борби.

Българинът се появи в игра за последните три минути на първата част, която обаче завърши в полза на шампионите от миналия сезон с 30:25.

Везенков реализира първите си точки през втората част, изравнявайки от тройката за 32:32, а след това добави още една точка, след като бе фаулиран и донесе обрата на "кралете". В последните пет минути на втората четвъртина бе дадена почивка на българския баскетболист, а тя завърши с перднина за "кралете" - 64:50, предаде "Гонг".

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за втория ден на май - Раците си печелят врагове, трудности очакват Девите САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за втория ден на май - Раците си печелят врагове, трудности очакват Девите
Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО) Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО)