BG EN

САМО в ПИК! Радан Кънев се прави на умряла лисица пред Бойко! Реформаторите обсъждат 6 имена за стола на Фандъкова!

Епицентър

САМО в ПИК! Радан Кънев се прави на умряла лисица пред Бойко! Реформаторите обсъждат 6 имена за стола на Фандъкова!

27940
на 20.03.2015
САМО в ПИК! Радан Кънев се прави на умряла лисица пред Бойко! Реформаторите обсъждат 6 имена за стола на Фандъкова!

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Преялият с власт Реформаторски блок се е прицелил и в кметското място в София, научи ПИК от източници в техните среди.

препоръчано

Вече месец Радан Кънев се прави на умряла лисица пред коалиционните си партньори от ГЕРБ, като казва с половин уста, че РБ ще подкрепи кандидатурата на Йорданка Фандъкова за трети мандат.

Истината, обаче се оказва малко по-различна.

Медията ни научи, че в Реформаторския блок са твърдо решени да излязат със собствен кандидат за престижния пост, въпреки че шансовете им срещу успешния мандат на Фандъкова са нулеви.

Независимо от това Реформаторите вече обсъждат цели шест имена.

Сред тях са самият Радан Кънев, здравният министър Петър Москов, бившата дясна ръка на Иван Костов - Екатерина Михайлова, бившият кмет на Плевен Найден Зеленогорски, депутатът-финансист Гроздан Караджов и общинският съветник от столицата Вили Лилков.

Резервният план на Реформаторите предвижда да се откажат от надпреварата в последния момент, като поставят условие да имат поне един заместник-кмет на София.

От ГЕРБ, обаче са категорични, че номерът им този път няма да мине.

 

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО) ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ново
Днес: 79
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК