ГОРЕЩО
Обявиха 100 ХИЛЯДИ ДОЛАРА награда за информация за Ивайло Калушев
БСП провежда съдбоносен конгрес
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
Злобата и посредствеността ще провалят ПП-ДБ
ПОВЕЙ НА ПРОЛЕТ: Облаци, дъжд и топло време. Температурите стигат до 14 градуса (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В Югоизточна Румъния се е разбил самолет АН-2, принадлежащ на търговска компания. При катастрофата е загинал един от двамата пилоти. Това съобщи пред журналисти говорителят на местната спасителна служба полковник Щефан Стоян, предаде ТАСС, цитирана от "Фокус".
препоръчано
„Самолетът паднал на поле край село Стенкуца. Пилотите излезли сами от повредената машина преди на мястото да пристигнат спасители и лекари. Един от тях бил транспортиран с медицински хеликоптер в Букурещ. Но 59-годишният летец умрял от сърдечен пристъп, въпреки опитите за реанимирането му“, съобщи Стоян. Вторият пилот остава в болница в Браила.
свързани новини
Малък самолет се разби по време на автомобилно шоу в Северозападна Англия
4266
на 01.08.2015


