BG EN

Сандвич за 1500 долара се приготвя 6 месеца

ЧАС ПИК

Сандвич за 1500 долара се приготвя 6 месеца

9739
на 19.09.2015
Сандвич за 1500 долара се приготвя 6 месеца
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Размишлявайки за своето любимо ястие, американецът Анди Джордж решил да направи сандвич, като сам си произведе всички необходими съставки за него. 28-годишният любител - готвач не искал да си купува сандвич от магазина, нито от пекарната и за това решил да измисли и приготви сандвич, продуктите, за който отгледал в собствения си двор.

препоръчано

За тази цел той засадил марули, пресял брашното, издоил крава и заколил пиле, пише „Хъфингтън пост”. Приготвянето на целия сандвич му струвало общо 1500 долара и много търпение, тъй като експериментът му продължил цели шест месеца. Джордж документира всеки етап от „производството” и публикувал видеата в интернет, които вече имат милиони гледания.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО) ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ново
Днес: 102
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК