BG EN

Сарафов и Главчев обсъдиха мерките по защита на публичните финансови ресурси

ЧАС ПИК

Сарафов и Главчев обсъдиха мерките по защита на публичните финансови ресурси

14851
на 02.08.2023
Сарафов и Главчев обсъдиха мерките по защита на публичните финансови ресурси
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Подобряване на мерките по защита на публичните финансови ресурси обсъдиха на работна среща в Съдебната палата в София изпълняващият функциите главен прокурор на Република България Борислав Сарафов и председателят на Сметната палата Димитър Главчев.

препоръчано

Акцент в разговора бе поставен върху необходимостта от активизиране на комуникацията между двете институции при изпълнение на законовите им правомощия, обмена на информация при противодействие на корупцията и защита на обществения интерес.

Главният прокурор и председателят на Сметната палата изразиха готовност за преглед и актуализиране на Споразумението за сътрудничество и взаимодействие между двете институции.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Георги Харизанов с ТОП ИДЕЯ пред ПИК TV какво може да накара хората да отидат до урните: На аудиторията й липсва дебат между... (ВИДЕО) Георги Харизанов с ТОП ИДЕЯ пред ПИК TV какво може да накара хората да отидат до урните: На аудиторията й липсва дебат между... (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК