ГОРЕЩО
Нов сценарий за КРАЯ НА СВЕТА: Учени взривяват досегашните теории за огнения апокалипсис
ГОРЕЩА ТЕМА! Топ експерт посочи всички СИЛНИ и СЛАБИ страни на бюджета на правителството (СНИМКА)
Евгений Михайлов гневно: Само ДПС ли доби смелост да се противопостави на идеята за закриването на Комисията по досиетата?
СКАНДАЛНО: Потъващата БСП се лепна за Йотова в битката за „Дондуков“ 2
Журналист с призив към ГЕРБ, ПП, ДБ и "Синя България": Последвайте позицията на ДПС за Комисията за досиетата! Времето е разделно
"Има и момчета, които работят на други места, това е голяма мъка", сподели треньорът на ЦСКА
Старши треньорът и президент на ЦСКА Александър Попов бе гост в предаването "Тази неделя" по Бтв. Наставникът отново разказа за неволите, тресящи най-титулувания български клуб през последните три години. "Не сме взимали пари от 30 месеца. Става въпрос за по-голямата част от колектива ни - мъже, жени, 200 деца от школата. Правим много компромиси, обяснения, извинения...в общи линии правим невъзможното". Оказа се и, че червените волейболисти са принудени да работят на други места. "Има и момчета, които работят на други места. Това е голяма мъка. Те са професионалисти, идват на тренировка по два пъти дневно, но като знам, че са имали ангажименти им влизам в положението. Търсим път за спасение на най-големия отбор в България". Сашо Попов разкри и бъдещите планове, който ще спасят армейците. "За съжаление сме заложници на реализираните си цели. Четири години играхме в Шампионската лига. Преди две години спечелихме всичко, стигнахме до 1/2 финал в Европа, бихме най-богатия отбор в света - Зенит Казан. Имахме собственик (Георги Георгиев, б.а.), който ни финансираше, но явно заради световната финансова криза парите спряха. Сега търся финансиране от врата на врата. Не е много приятно да се молиш, често виждам безразличието на хората. Живеем във вълче време, но няма да се отказваме", каза още червения специалист.препоръчано


