BG EN

САЩ се извиниха за погрешния обстрел на болницата в Кундуз

ЧАС ПИК

САЩ се извиниха за погрешния обстрел на болницата в Кундуз

4490
на 03.10.2015
САЩ се извиниха за погрешния обстрел на болницата в Кундуз
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Американският генерал Джон Кемпбъл поднесе на афганистанския президент Ашраф Гани извиненията за трагичния инцидент, при който американски боен самолет обстреля болницата на международната организация „Лекари без граници“ в град Кундуз. 

препоръчано

Генералът от Международните сили за сигурност в Афганистан представил подробни данни за инцидента тази сутрин. 

По последни данни загиналите при погрешната бомбардировка са 9 души, ранените са 37, от които 19 са служители на „Лекари без граници“.

От организацията уверяват, че в Кабул и Вашингтон са знаели координатите на болницата. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Борисов с ПЪРВИ ДУМИ след преизбирането си: ГЕРБ е най-стабилната европейска партия, не знам откога е лошо да подпишеш с президента на САЩ (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV: Борисов с ПЪРВИ ДУМИ след преизбирането си: ГЕРБ е най-стабилната европейска партия, не знам откога е лошо да подпишеш с президента на САЩ (ВИДЕО)
ново
Днес: 61
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК