ГОРЕЩО
ТРАГЕДИЯ! 10-годишно момиче се е удавило в басейна на хотел в Ахелой
САМО В ПИК! Георги Марков с ценен съвет към Радев - ето какво не трябва да допуска премиерът
Няма да повярвате кой от "Промяната" гласува срещу оставката на Делян Добрев
Министерството на финансите публикува Бюджет 2026 (ДОКУМЕНТ)
ДПС е в отлично политическо здраве и остава незаобиколим фактор в българската политика
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
САЩ ще приемат повече бежанци от целия свят в следващите две години, обеща държавният секретар Джон Кери след срещата си с външния министър на Германия Франк-Валтер Щайнмайер.
препоръчано
„Ще стигнем до 85 000, като ще вземем поне 10 000 сирийци догодина. Следващата фискална година се надяваме броят ми да стане 100 000”, заяви Кери.
През фискалната година, която завършва сега, САЩ приеха близо 70 000 бежанци. Вашингтон стана обект на критики, че това са прекалено много хора, на фона на 1 млн. души, които Германия очаква само до края на 2015 г. „След 11 септември въведохме нови закони и проверки и това отнема повече време, отколкото бихме искали”, коментира Кери.
свързани новини
Специалист: САЩ са в основата на бежанския проблем
8525
на 20.09.2015
Нетаняху: Днес ние контролираме почти 70% от ивицата и задушаваме Хамас
707
преди 5 минути
Жест на Джей Ди Ванс към съпругата му предизвика вълна от коментари (ВИДЕО)
2247
преди 11 минути
Войник от Северна Корея избяга през централната част демилитаризираната зона
2510
преди 19 минути
Лидерите на Е-5 се събраха в Берлин
3194
преди 35 минути


