ГОРЕЩО
Мащабна спецакция срещу пране на пари в София: Иззети са 400 000 евро и множество ценности
След акцията в Ловеч и София: Росен Стъкларя остава за постоянно в ареста
Александър Йорданов за срещата с ППДБ при Радев: Различия в мненията - нула. Акъл - един. Но за власт мерак - неугасим
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Ръководството на БСП подава оставка - Зафиров остава лидер
Lockheed Martin завърши производството на българските изтребители F-16 Block 70
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Един британец се смята за безследно изчезнал, а шестима са ранени при атентатите в Брюксел на 22 март, съобщи канцеларията на британския премиер Дейвид Камерън. Четирима от британците вече са изписани от болницата на Брюксел.
препоръчано
За изчезналия Дейвид Диксън все още няма никакви сведения. Мъжът изпратил на своите роднини съобщение непосредствено след атентатите на летището, че с него всичко е наред, но след това връзката с британеца бе прекъсната.
По последни, но неокончателни данни при атентатите загинаха 32 души, а над 320 са ранени. Загиналите или ранени чужденци са от 40 държави.
свързани новини
Сапьори проверяват подозрителен пакет в трамвай в Брюксел
4520
на 24.03.2016
След акцията в Ловеч и София: Росен Стъкларя остава за постоянно в ареста
2294
преди 8 минути
Росен Желязков в Хелзинки: Сигурността на Източния фланг трябва да бъде повишена
4879
преди 36 минути


