ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Алексадър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Селекционерът на Италия Антонио Конте изрази съжаление от факта, че неговите възпитаници пропиляха твърде много възможности в мача срещу България на стадион "Васил Левски" (2:2).
препоръчано
Наставникът подчерта, че неговият отбор е заслужавал да си тръгне с три точки от София.
"Ако съдим по играта и броят голови моменти, то Италия днес заслужаваше победата. Положихме максимум усилия, за да победим там, където е много трудно да го направиш. Доминирахме, като позволявахме на съперника единствено да контраатакува. За съжаление не използвахме своите моменти и мачът завърши наравно", заяви Конте след мача.
свързани новини
Хиляди без ток след бурно време в Нова Зеландия
2122
преди 28 минути
КРАЙНИ МЕРКИ: Гърция забранява електрическите тротинетки за деца
5336
преди 1 часа
5,4 по скалата на Рихтер разтърси Пакистан
4533
преди 2 часа
Тръмп заплаши Велкобритания с тежки мита
9509
преди 2 часа


