ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Радев загърби държавните интереси, за да скочи на политическия терен. Борисов може да му подаде ръка, но той ще я отхвърли (ВИДЕО)
Радев отвори "Кутията на Пандора" и последствията за него ще са ужасяващи, въпреки медийния слугинаж
ГОРЧИВО: Цветан Цветанов с 6-те апартамента полегна на Доган и плонжира в краката на Радев
АВТОБОМБА: Мощен циклон от изток отвява конкуренцията на българския автопазар (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Селекционерът на Сенегал Алиу Сисе смята, че Байерн (Мюнхен) би бил най-добриятточният избор за Садио Мане. Нападателят е пред напускане на Ливърпул и германският гранд е фаворит за привличането му.
препоръчано
"В Байерн интензитетът е висок и тимът пресира постоянно, а разполага и с германски треньор“, заяви Сисе. -
“Садио вече игра за Ред Бул Залцбург в Австрия, което е съседна на Германия страна. Това означава, че за него това няма да е непознато място. Ето защо мисля, че Мане би се чувствал най-добре в Байерн", каза още Сисе.
Африканският голаджия изкара два сезона в Австрия между 2012 и 2014 г., след което премина в Саутхамптън.
свързани новини
Любослав Пенев се прибра в България
37974
преди 10 часа
В Мелбърн по време на Australian Open: Пътеводител за върховно преживяване
13901
на 19.01.2026
Карлос Насар изригна: Мога да направя нещо, което никога не се е случвало
45381
на 13.01.2026
Зимната класика на НХЛ - модерен поглед към старата романтика
17524
на 06.01.2026


