ГОРЕЩО
Стана ясно кога се е върнал във Варна Олег Невзоров - полицията го разпитва
ЗАРАДИ 81 МИЛИОНА ЛЕВА: Калин Стоянов даде Демерджиев на главния прокурор
Радев посрещна Кристалина Георгиева в Министерски съвет - сподели й какви са приоритетите на кабинета
ГОРЕЩО В ПИК: Делян Добрев официално поиска да бъде освободен като депутат
СТАВА НАПЕЧЕНО: Благомир Коцев трепери - собственикът на КУБ корпорация е във Варна
Управлението на ГЕРБ е равно на бедност и безработица, категоричен е лидера на БСП
"Със сигурност мога да кажа, че сегашното управление е най-лошото през последните 22 години, много по лошо и от това на Жан Виденов". Това заяви в интервю за вестник "Ретро" лидерът на партия БСП Сергей Станишев. "Управлението на ГЕРБ се характеризира с две Б-та - Бедност и Безработица. Всички сме наказани за това, че живеем в държавата на Бойко Борисов. Наказани са пенсионерите за това, че още са живи и искат да получават достойна пенсия, майките, на които правителството замрази детските, дребният и средният бизнес. Води се целенасочена политика на монополизация във всеки бранш", коментира лидерът на ПЕС. "Нито един бюджет на ГЕРБ досега не е бил изпълнен в приходната и в разходната си част, което показва абсолютната некомпетентност на управляващите. Не е тайна, че контрабандата, неплащането на акцизи и на ДДС станаха държавна политика. Отгоре на всичко и финансовата стабилност на ГЕРБ е тотална измама, защото за три години и половина са похарчили на вересия 6,5 млрд.лв. Дълговете на ГЕРБ ще ги плащат всички граждани - заради некадърността на управляващите и заради частните интереси на върхушката на ГЕРБ". Това бяха само част от упреците на бившия премиер към сегашните управници. Цялото интервю можете да прочетете в новия брой на вестник "Ретро"!препоръчано


