Син щурм! Играчите на Топчо не се предават (футболна драма на "Герена")

15149
на 26.10.2016
Син щурм! Играчите на Топчо не се предават (футболна драма на Герена)

Играчите на Елин Топузаков не се предават. "Сините" осъществяват щурм към вратата на Черно море и преднината на гостите вече е заличена. Гол на Адениджи в 63-тата минута и попадение на Пиргов в 79-та минута.

Така "Левски" и Черно море към момента играят при резултат 2:2 в среща от осминафиналите за Купата. А мачът влиза в продължения.

Интересен сблъсък на терена между футболистите и съперничество при треньорите - Топузаков срещу Георги Иванов.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден от новата седмица - понеделникът е труден за Лъвовете и носи проблеми на Водолеите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден от новата седмица - понеделникът е труден за Лъвовете и носи проблеми на Водолеите
ПЪРВО В ПИК! Меле под дъжда на Орлов мост затапи Цариградско шосе (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК! Меле под дъжда на Орлов мост затапи "Цариградско шосе" (ВИДЕО)