ГОРЕЩО
Момчето за всичко на Кирил Добрев - Крум Зарков, да си каже с коя кола го замъкнаха в прокуратурата да се разбира за срамната сделка с апартамента на "Дондуков"
ДОСИЕТАТА "КАЛУШЕВ": Какво крие министър Дечев за Петроханската секта? Изскачат нови връзки с кмета Терзиев
Fibank отново подкрепи Българската федерация по художествена гимнастика
РАЗПАДЪТ ОКОЛО ТЕРЗИЕВ НЕ СПИРА: Напусна и зам.-кметът му по култура и образование
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Светият синод на БПЦ спира изложбата „Изкуство и култури в България“ (ХVI-ХVIII век)” в Лувъра, която взриви обществото.
препоръчано
До решението се стигнало след писмо от министър Боил Банов от 15 януари 2020 година до патриарах Неофит с молба за неговата благословия.
Седмица по-късно в културното министерство се получил и отговорът. "Светият синод НЕ дава благословия експонати на НЦИАМ и ЦИАИ да участват в спомената изложба".
Решението на владиците "е взето на заседание на Св. Синод в пълен състав на 20.01.2020 година".
свързани новини
Боил Банов проговори за скандала с Лувъра
37160
на 07.02.2020


