ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Манчестър Сити записа втора поредна победата от началото на сезона във Висшата лига.
препоръчано
След като в първия кръг "гражданите" се наложиха като домакини над Съндърланд, днес играчите на Хосеп Гуардиола победиха с 4:1 при визитата си на Стоук Сити. С по два гола в мача се отличиха Серхио Агуеро (27’ от дузпа и 36’) и Нолито (86’ и 95’). Единственото попадение за домакините пък реализира Боян Къркич от дузпа в 49-ата минута.
С днешния успех Манчестър Сити се изравни с градския си съперник Манчестър Юнайтед на върха в класирането като и двата тима са с актив от по 6 точки. Стоук пък е 13-ти с 1 спечелена точка.
Гуардиола взима футболист на Барса в Ман Сити?
15077
на 14.08.2016
Гуардиола с опит за знаменита сделка! Ман Сити пробва да счупи трансферен рекорд
26851
на 02.07.2016
Бонучи отказа колосална оферта на Сити, Пеп в "изненада"
21232
на 07.08.2016


