ГОРЕЩО
ДАЛАВЕРА В СТОЛИЧНА ОБЩИНА? Заместник на кмета Терзиев наредил скандална обществена поръчка
Проф. Владимир Чуков с ЛОША ПРОГНОЗА: Очевидно е, че ще има ескалация между САЩ - Иран
Колтуклиева бясна след поредната гавра на Демерджиев и подчинените му: Не съм преживявала подобна драма досега
СТРАСТИ В НС! Обвиниха Костадинов, че чете чужди опорки от трибуната и лъже за обсега на иранските ракети (ВИДЕО)
Константин Мишев изригна след решението за централата на ДПС: Тези прекалиха! Остава да им отнемат и имената
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Графит, посветен на рекордьора по титли от Големия шлем и любимец на цяла Сърбия Новак Джокович в централната част на родния му Белград, е бил заличен с черна боя.
препоръчано
Рисунката е дело на архитекта Андрей Йосифовски, известен като Пианиста, и беше вдъхновена от жест на великия тенисист по време на тазгодишния турнир “Уимбълдън”, наподобяващ помпане на гума.
Творението имаше и надпис: “Помпай, помпай, защо спря!?”, който е част от песен, а именно с нея, Ноле подкрепи антиправителствените протести в Сърбия
свързани новини
Джокович оцеля след драма в Шанхай
58641
на 06.10.2025
Това ли е краят на Новак Джокович?
42814
на 06.09.2025
Авторът на графита публикува снимки, обвинявайки привърженици на управляващите за вандалския акт.
Удар от мълния уби около 30 овце в Босна и Херцеговина
3737
преди 3 часа
Гърция забрани електрическите тротинетки за младежи под 17 години
5676
преди 7 часа


