ГОРЕЩО
Доц. Борислав Цеков вещае ХАОС НА ИЗБОРИТЕ, ако посегнат радикално на изборния кодекс
И БНТ се присъедини към жалейката "Горката Цънцарова". Бойко Василев опита да провокира Делян Добрев, но получи...
Младен Маринов жегна ППДБ за катастрофалната кадрова политика заради директора-извратеняк
Писателят Милен Русков ИЗРИГНА срещу Цънцарова: Капитализъм и уволнения! Пропагандата не е стока, не струва нищо
Виктор Димчев за идващата 2026-а: Цената на безхаберието на розовите и копейките ще донесе само нестабилност, бедност и още от манджата, която ядем под управлението на юмрука на Радев от 2020 насам
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
ДАНС може да погне продуцентите на сериала "Четвърта власт" заради сигнали за източване на държавния бюджет на БНТ, пише "Телеграф".
препоръчано
Продуцент на сериала е "протестърът" Найо Тицин, а от името на телевизията - програмната шефка Севда Шишманова. Според медийни експерти тази нейна двоична роля е класически пример за конфликт на интереси.
Медии вече посочиха, че бюджетът на "Четвърта власт" е рекорден в историята на телевизията - по 182 000 лв. на епизод! В същото време рейтингът на поредицата е паднал пет пъти от първата до последната серия.


