BG EN

Скандал! Мара Отварачката отсвирва наградите на "Планета", била недооценена

ЧАС ПИК

Скандал! Мара Отварачката отсвирва наградите на "Планета", била недооценена

35183
на 21.02.2015
Скандал! Мара Отварачката отсвирва наградите на Планета, била недооценена
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Фолк певицата Мария няма да пее за феновете си на тазгодишните музикални награди на "Планета", тъй като е обидена, пише bliasak.bg.

препоръчано

Оказва се, че миньончето на фолка е огорчено, че името й присъства едва в две категории, заради което била наясно, че няма да се прибере у дома със статуетка. Тя споделила със свои близки, че дуетът й с Азис е бил най-добрият според фолк феновете и именно той трябва да спечели приза в категорията.

Точно заради това си огорчение Мария взела решението не само да не присъства на музикалното събитие, но и да не пее на сцената. Според нея трудът й бил недооценен.

Освен това тя не била съгласна, че името й се споменава за победител в категорията "модна икона на годината", а не в такава свързана с музиката, тъй като има 15-годишна кариера зад гърба си.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОЛЯМ СКАНДАЛ В НС! Руди Гела побесня заради Величие - обижда ги на баламурници и секта (ВИДЕО) ГОЛЯМ СКАНДАЛ В НС! Руди Гела побесня заради "Величие" - обижда ги на "баламурници" и "секта" (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК