BG EN

Скандал! Отнемат родителските права на Десислава

ЧАС ПИК

Скандал! Отнемат родителските права на Десислава

47931
на 09.07.2013
Скандал! Отнемат родителските права на Десислава
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Фолк певицата Десислава е в шок. Бившият й мъж Михаил я съди в Америка за родителски права над сина им Майки, съобщава HotArena.net.

препоръчано

Самата фолк дива научава за делото от писмо само преди няколко дни и остава потресена от исканията на бившия си.

Оказва се, че след близо 12 години, бащата на порасналия вече Майки иска да има равни права с Десислава над детето. Михаил живее от години в САЩ и тъй като детето е родено в Щатите, делото се води там.

„Десислава изпадна в шок. Майки е вече на 12 години и досега баща му никога не се е интересувал от него. Тя го отгледа сама и не е имала никаква помощ от него, дори финансова", разкриват близки на певицата.

Все пак Деси е обнадеждена, че законът ще бъде на нейна страна, след като докаже, че Михаил не се е интересувал досега от сина си и не е полагал грижи за него.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Борисов с ПЪРВИ ДУМИ след преизбирането си: ГЕРБ е най-стабилната европейска партия, не знам откога е лошо да подпишеш с президента на САЩ (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV: Борисов с ПЪРВИ ДУМИ след преизбирането си: ГЕРБ е най-стабилната европейска партия, не знам откога е лошо да подпишеш с президента на САЩ (ВИДЕО)
ново
Днес: 14
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК