BG EN

След петчасово заседание: Стоев остава в "Левски"

ЧАС ПИК

След петчасово заседание: Стоев остава в "Левски"

11094
на 24.03.2016
След петчасово заседание: Стоев остава в Левски
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Стойчо Стоев остава в "Левски", въпреки че ръководството ще следи изкъсо представянето на отбора и при нужда ще вземе мерки, това каза председателят на УС на "Левски" Иво Тонев.

Тонев сподели решенията на ръководството на „сините” след над петчасово заседание. „За всички е видно, че представянето на "Левски" в изминалите мачове не е това, което искаме и очакваме. Отчетохме, че започнахме спортната година с 10 футболисти. Имаше доста освободени играчи през зимата и привлечени 7 нови. Знаем, че по тази причина трябва малко повече време футболистите да се сработят. Договорът на Стойчо Стоев с "Левски" е до 30 юни тази година.

препоръчано
свързани новини

С оглед на отделените допълнителни средства за трансфери през зимния период, както и увеличените месечни възнаграждения е нормално целите и изискванията ни да са други. Основното ни изискване като УС е да видим промяна в играта на "Левски", което до момента не се видя. Знаем за недоволството на феновете и, че няма как да е по друг начин. Затова решихме в следващите мачове, целият спортно технически щаб и най-вече Стойчо Стоев да ни убедят в промяната в играта на "Левски", след което ще вземем решение дали да започнем преговори за нов договор от 1 юли или ще вземем друго решение”, каза Тонев.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Разпада ли се Промяната във Варна? Журналистката Наталия Господинова: Цялата организация е създадена от приятелски и роднински кръгове около семейство Лорер и ресторант Хоризонт“ (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Разпада ли се "Промяната" във Варна? Журналистката Наталия Господинова: Цялата организация е създадена от приятелски и роднински кръгове около семейство Лорер и ресторант "Хоризонт“ (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК