ГОРЕЩО
НА КОСЪМ: ФБР предотвратило атентат срещу Тръмп
ХОЛИВУД ПО БЪЛГАРСКИ! Дачков зачеркна новите "звезди" Гюров и Кандев: Пълен кич и потрес - произвеждат се абсолютно посредствени хора в супергерои
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Симеон Дянков и Асен Василев обядват в един и същи ресторант (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК! Плъзна слух, че телефонът на Алексей Петров е разкодиран - ето каква е истината
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Овладяна е ситуацията в селата Нова Върбовка и Камен. През целия ден край язовирите „Зеленчуков дол“ и „Чешме дере“ е имало екипи на пожарната. Това съобщиха от ОДМВР – Велико Търново след като Община Стражица обяви бедствено положение заради прелелите язовири.
препоръчано
В района на село Нова Върбовка няма наводнени къщи, защото язовирът е далеч от селото. Водата, която прелива от язовира, се стича в дере. В село Камен са били залети две къщи, както и училището.


