BG EN

След слабия старт на 2015 Григор се обърна към Далай Лама (снимка)

ЧАС ПИК

След слабия старт на 2015 Григор се обърна към Далай Лама (снимка)

7823
на 06.04.2015
След слабия старт на 2015 Григор се обърна към Далай Лама (снимка)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Гордостта на България в световния тенис - Григор Димитров, който се намира в неособено добър момент в кариерата си, е намерил ново вдъхновение за живота, а вероятно и за изявите си на корта. Хасковлията се е увлякъл по будизма, за което стана ясно след публикувана от него снимка в "Инстаграм". На нея Григор позира до дъска с изписана на нея мъдрост от Далай Лама.

препоръчано

"Парче мъдрост" и "Нека накараме нещата да се случват" - това постави като "хаштаг" към снимката Димитров.

Самата мъдрост гласи: "Има само два дни в годината, в които нищо не може да бъде направено. Единият се нарича "вчера", другият "утре". Затова днес е правилният ден да обичаш, вярваш, действаш и да живееш".

Феновете на Гришо му изказват своята любов и подкрепа в коментарите си към снимката.



Източник: sportline.bg

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 58
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК