ГОРЕЩО
Няма да повярвате кой от "Промяната" гласува срещу оставката на Делян Добрев
Министерството на финансите публикува Бюджет 2026 (ДОКУМЕНТ)
ДПС е в отлично политическо здраве и остава незаобиколим фактор в българската политика
ЕКШЪН! Радев скочи на опозицията заради големия дефицит и раздутата администрация, изгаври се с Кокорчо, Божо и Мартин за екселските таблици
СТРАХОТНО! 11 години по-късно: Бихме Италия на волейбол
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Служителите в българските затвори отново на протест. Надзирателите в Стара Загора, Пазарджик, Добрич, Велико Търново и София ще излязат отново, за да поискат от държавата достойни възнаграждения и условия на труд.
препоръчано
Основните им искания са за приравняване на заплащането с това на служители на МВР или увеличаване на заплатите с 20%.
Освен това надзирателите искат уеднаквяване на заплащането за специфични условия на труд, увеличаване на щатните бройки с 350 служители и тяхното финансово обезпечаване.
Надзиратели, съдебна охрана и полицаи излизат на протест
11171
на 11.06.2015
Пореден опит! Надзиратели от варненския затвор излизат на протест
23176
на 21.11.2017
Надзиратели излязоха на протест пред Централния софийски затвор
7107
на 11.12.2014
Надзиратели излизат на протест
5178
на 04.07.2013


