ГОРЕЩО
ОТСЕГА ГИ ОПЛЮХА: "Интелектуалната мощ" на ППДБ не успя да намери читав кандидат и им спускат Гюро. Каква драма, някой ще плаче в съблекалнята!
ОЩЕ ВЪПРОСИ СЛЕД АКЦИЯТА ЗА "КАЛАШНИЦИТЕ": Има ли данни лица от криминалния контингент да са използвани като информатори на полицията?
ВОЙНА В ДСБ: Битката за лидерския пост става все по-ожесточена
СЛЕДВАЩИЯТ ПРЕЗИДЕНТ! Валерия Велева: Йотова ще е кандидатурата на Радев и ще спечели с над 50%. ДПС ще играят със свой човек. Борисов е в много тежка ситуация
Диана Дамянова РАЗКРИ защо Делян Добрев не е "минало време" за политиката заради ТЕЗИ ДВЕ негови качества
Региони
Спипаха джигит с близо 2,9 промила във Враца, прибраха го да изтрезнява в ареста
13155
на 16.08.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Джигит изтрезня в ареста, след като го заловиха пиян зад волана във Враца, съобщиха от МВР.
Случката е от вчера. Полицейски патрул спрял за проверка лек автомобил „Волво”. Колата била управлявана от 37-годишен водач, жител на града под Околчица.
Униформените направили на шофьора проба за употреба на алкохол, а дрегерът отчел положителен резултат – 2,84 промила в издишания въздух.
На мъжа е съставен акт и е задържан за срок от 24 часа.
По случая е образувано бързо производство.
препоръчано
Пиян шофьор се обърна по таван край Враца
8841
на 21.12.2018
Пиян шофьор давал газ по улиците на Враца
12535
на 19.03.2016
Хванаха пиян шофьор във Враца
8335
на 22.02.2016


