BG EN

СПОРЕД ЗАКОНА! В Канада съдят за младеж, защото бил негативен към гейовете

СВЕТЪТ ДНЕС

СПОРЕД ЗАКОНА! В Канада съдят за младеж, защото бил негативен към гейовете

4227
на 19.11.2016
СПОРЕД ЗАКОНА! В Канада съдят за младеж, защото бил негативен към гейовете
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полицията в канадската столица предяви обвинения срещу млад мъж, носил на обществено място тениска, изразяваща отрицателното му отношение хората с нетрадиционна полова ориентация, съобщи телевизия Си ти ви. 18-годишният Сам Клемънт, жител на провинция Квебек, в която се намира столицата Отава, е обвинен в опит за „нанасяне на вреда“ и „изразяване на заплаха за убийство“.

Посетителите на една от частните ферми недалеч от Отава, където хората обикновено отиват на разходка през почивните дни, се оплакаха на полицията заради тениската на младежа. Съдейки по снимките, разпространени в социалните врежи, на нея е написано: „Ако си гей, не ме приближават. Ще те убия!“

Сам Клемънт вече обяви пред телевизията крайно отрицателното си отношение към лицата с нетрадиционна полова ориентация и не вижда нищо страшно, че открито изразява мислите си. Делото ще се гледа на 12 декември. Срещу заподозряния не е наложена никаква мярка за неотклонение, той остава на свобода.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Огромни протести в цялата страна в защита на стабилността - вижте какво се случва в Кърджали и Белица: Делян Пеевски е лидерът на народа (НА ЖИВО/ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Огромни протести в цялата страна в защита на стабилността - вижте какво се случва в Кърджали и Белица: Делян Пеевски е лидерът на народа (НА ЖИВО/ВИДЕО)
ново
Днес: 83
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК