Спорна дузпа класира Байерн на финала за Купата на Германия

3528
на 25.04.2019

Отборът на Байерн се класира за финала в турнира за Купата на Германия по футбол. В мач от пофулиналите на надпреварата Байерн победи като гост Вердер в Бремен с 3:2. Успехът дойде след спорна дузпа, която бе отсъдена в края на срещата, съобщава БНР.

WINBET – Ранно изплащане за брой голове за първи път в България! (18+)

Байерн откри резултата в 36-ата минута с попадение на Роберт Левандовски.Баварците се успокоиха в 63-ата минута, когато Томас Мюлер бе точен за 2:0.

Вердер обаче се вдигна на щурм и стигна до изравняване с два гола в рамките на две минути. Осако се разписа в 74-ата минута и върна надеждите на домакините, а веднага след изпълнението на центъра кълбото попадна в Рашица, който с отличен индивидуален пробив вкара за 2:2.

В 80-ата минута Кингсли Коман падна след съприкосновение със Селасие в наказателното поле на Вердер, а съдията доста пресилено посочи бялата точка. Левандовски бе непоколебим от дузпата и прати своя тим на финал.

Там баварците ще спорят за трофея с РБ Лайпциг.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 25 април - успех във всички начинания за Телците, лични проблеми терзаят Скорпионите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 25 април - успех във всички начинания за Телците, лични проблеми терзаят Скорпионите
СУПЕР ШОУ В ПИК TV! Приключиха лидерите на ППДБ с ТОВА ИЗКАЗВАНЕ в парламента (ВИДЕО) СУПЕР ШОУ В ПИК TV! Приключиха лидерите на ППДБ с ТОВА ИЗКАЗВАНЕ в парламента (ВИДЕО)