СРАМ! Резилът на Лудогорец отекна и в Румъния

14454
на 06.08.2018

Румънските колеги от ziare.com, което следи събитията в Лудогорец покрай присъствието на местните футболисти в състава на разградчани, отдели специално внимание на ситуацията в клуба.

"Лудогорец е в голяма криза", пише изданието, след като отборът загуби сензационно домакинството си на Локомотив (Пловдив) през уикенда с 0:1.

"След като бяха елиминирани от Шампионската лига, нещата стават все по-лоши за Кешеру, Моци и Григоре. Отборът загуби от Локомотив, а единственият гол вкара Михалевич в 86-ата минута. Нещата можеха да са различни, но в 48-ата минута Кешеру пропусна дузпа", се посочва още в дописката за материала за българския шампион.

САМО В ПИК: Ето го топ хороскопа на Алена за празничния 11 май - нерешими проблеми връхлитат Везните, Водолеите да подхождат с разум във всичко САМО В ПИК: Ето го топ хороскопа на Алена за празничния 11 май - нерешими проблеми връхлитат Везните, Водолеите да подхождат с разум във всичко
ИЗВЪНРЕДНО СТУДИО НА ПИК TV! Шокиращи подробности за нападението над Колтуклиева на митинга на ПП. Страхил Ангелов: Представете си, ако бях ритнал Цънцарова (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО СТУДИО НА ПИК TV! Шокиращи подробности за нападението над Колтуклиева на митинга на ПП. Страхил Ангелов: Представете си, ако бях ритнал Цънцарова (ВИДЕО)