BG EN

Срещата на Г-20 през 2019 година ще се проведе в Япония

СВЕТЪТ ДНЕС

Срещата на Г-20 през 2019 година ще се проведе в Япония

5754
на 08.07.2017
Срещата на Г-20 през 2019 година ще се проведе в Япония
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Срещата на лидерите на Г-20 през 2019 година ще се проведе в Япония, като това ще бъде първи такъв форум в тази азиатска държава, съобщава телевизионният канал  NHK.

препоръчано

В заключителната декларация от форума, който се провежда в момента в Хамбург, която канцлерът на Германия Ангела Меркел трябва да прочете в края на срещата, по-късно днес, ще бъдат обявени и местата, където ще се проведат следващите срещи.  

През 2020 година форумът трябва да се проведе в Саудитска Арабия.

Както е известно срещата през 2018 годиан трябва да се проведе в Аржентина.

Превод и редакция: ПИК

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 61
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК