BG EN

Старица даде 30 бона на ало измамници

ЧАС ПИК

Старица даде 30 бона на ало измамници

4992
на 24.03.2016
Старица даде 30 бона на ало измамници
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

68-годишна жена е станала жертва на телефонна измама със сумата от 16 000 евро, съобщиха от Областната дирекция на Министерството на вътрешните работи-Бургас.

препоръчано

Вчера, около 15.30 часа в Първо Районно управление – Бургас е получено съобщение от 68-годишна жена от София, пристигнала в Бургас при болния си брат, живеещ на ул. ''Оборище'' за това, че около 11.00 часа на същата дата получила телефонно обаждане от непознат мъж, който й се представил за служител в ГДБОП и поискал да им съдейства при залавянето на група измамници.

Предупредил я, че операцията е секретна и не бива да звъни в полицията, тъй като бургаското ръководство не е запознато с операцията. По нареждане на непознатия, жената изтеглила от банков клон сумата от 16 000 евро и под предлог, че ще я следят постоянно цивилни служители на МВР за нейна сигурност, оставила плика с парите в саксия до лодката на автогара ''Юг''.

свързани новини

Работата по случая продължава от служители на Първо Районно управление – Бургас.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова: Богатите от протеста лишиха бедните от крайно необходимите им плащания (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова: Богатите от протеста лишиха бедните от крайно необходимите им плащания (ВИДЕО)
ново
Днес: 143
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК